Hakkımızda - Ex Bilişim

Certified Company ISO 9001-2008

Ex Bilişim

Ex Bilişim; 2002 yılında kurulan firmamız Bilişim Teknolojileri konularında müşterilerine akılcı fikirler sunmaktadır.
Bilişim Teknolojileri alanında iddialı olan firmamız, modern teknolojinin olduğu her yerde uzmanlığı ve deneyimi ile çözüm sağlamaktadır.

Ex Bilişim kamu kurumlarına, özel şirketlere ve de ev kullanıcılarına yönelik bilişim ve ileri teknoloji ürünlerini sunmaktadır.

Müşterilerimizin beklentilerine, kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Satışını veya danışmanlığını yaptığımız ürün ve hizmetlere sahip çıkmak, satış sonrasında müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Her marka ve her çeşit teknolojik ürün satışı konusunda da müşteri talebini karşılayan firmamız, ekonomik, güvenilir ve kaliteli hizmeti benimseyerek, bu ürünlerin satışın da büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir.

Bilgisayar, Notebook, Sunucu, Cep telefonu, Tablet v.b ürünlerinin satışını yapan firmamız bu ürünlerin teknik servisi hizmetini de vermektedir.

Her marka pc ve notebook onarımı, cep telefonu ve tablet onarımı yapmaktadır.

Sunucu ve alt yapı (Kablolu ve Kablosuz) kurulumu, Veri Kurtarma, Kamera ve Güvenlik Sistemleri kurulum hizmetleri vermektedir.

Amacımız teknolojinin olduğu her yerde bir ürünümüzün bulunması ve Ex Bilişim olarak çalışma prensiplerimizle, hizmet kalitemizle ve güvenilirliğimizle sektörün önemli oyuncularından birisi olmaktır.
image